SXT22417DD48-18.432MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22417DD48-18.432MT
SXT22417DD48-18.432MT
型号
SXT22417DD48-18.432MT
描述
CRYSTAL 18.432MHZ 17PF SMD
数据表
SXT22417DD48-18.432MT.pdf
交付服务
SXT22417DD48-18.432MT
内容 *
    SXT22417DD48-18.432MT 规格
    Ratings-
    Frequency18.432 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance17pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms