SXT22413BB38-13.560MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22413BB38-13.560MT
SXT22413BB38-13.560MT
型号
SXT22413BB38-13.560MT
描述
CRYSTAL 13.560MHZ 13PF SMD
数据表
SXT22413BB38-13.560MT.pdf
交付服务
SXT22413BB38-13.560MT
内容 *
    SXT22413BB38-13.560MT 规格
    Ratings-
    Frequency13.56 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance13pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-30°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms