SXT22411CA17-13.560MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22411CA17-13.560MT
SXT22411CA17-13.560MT
型号
SXT22411CA17-13.560MT
描述
CRYSTAL 13.560MHZ 11PF SMD
数据表
SXT22411CA17-13.560MT.pdf
交付服务
SXT22411CA17-13.560MT
内容 *
    SXT22411CA17-13.560MT 规格
    Ratings-
    Frequency13.56 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance11pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±25ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms