SXT22410BB16-16.384MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22410BB16-16.384MT
SXT22410BB16-16.384MT
型号
SXT22410BB16-16.384MT
描述
CRYSTAL 16.384MHZ 10PF SMD
数据表
SXT22410BB16-16.384MT.pdf
交付服务
SXT22410BB16-16.384MT
内容 *
    SXT22410BB16-16.384MT 规格
    Ratings-
    Frequency16.384 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms