SXT21414CC07-22.1184MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT21414CC07-22.1184MT
SXT21414CC07-22.1184MT
型号
SXT21414CC07-22.1184MT
描述
CRYSTAL 22.1184MHZ 14PF SMD
数据表
SXT21414CC07-22.1184MT.pdf
交付服务
SXT21414CC07-22.1184MT
内容 *
    SXT21414CC07-22.1184MT 规格
    Ratings-
    Frequency22.1184 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance14pF
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Frequency Stability±25ppm
    Frequency Tolerance±25ppm
    Height - Seated (Max)0.020" (0.50mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms