ATS111SM-1E
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ATS111SM-1E
ATS111SM-1E
型号
ATS111SM-1E
品牌
CTS-Frequency Controls
描述
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
数据表
ATS111SM-1E.pdf
分类
水晶
交付服务
ATS111SM-1E
内容 *
    ATS111SM-1E 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesATS-SM
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency11.0592 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.169" (4.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohms