ABS13-32.768KHZ-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABS13-32.768KHZ-T
ABS13-32.768KHZ-T
型号
ABS13-32.768KHZ-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
数据表
ABS13-32.768KHZ-T.pdf
分类
水晶
交付服务
ABS13-32.768KHZ-T
内容 *
    ABS13-32.768KHZ-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABS13
    RoHSRoHS
    TypekHz Crystal (Tuning Fork)
    Ratings-
    Frequency32.768 kHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
    Load Capacitance12.5pF
    Size / Dimension0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
    Frequency Stability-
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.055" (1.40mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)65 kOhms