ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3
ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3
型号
ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3
描述
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
数据表
ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3.pdf
交付服务
ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3
内容 *
    ABM8G-48.000MHZ-4Y-T3 规格
    Ratings-
    Frequency48 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohms