ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
型号
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
数据表
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T.pdf
分类
水晶
交付服务
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
内容 *
    ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM8G
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency12 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms