ABM8AIG-25.000MHZ-8-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM8AIG-25.000MHZ-8-T
ABM8AIG-25.000MHZ-8-T
型号
ABM8AIG-25.000MHZ-8-T
描述
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
数据表
ABM8AIG-25.000MHZ-8-T.pdf
交付服务
ABM8AIG-25.000MHZ-8-T
内容 *
    ABM8AIG-25.000MHZ-8-T 规格
    RatingsAEC-Q200
    Frequency25 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance8pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±100ppm
    Frequency Tolerance±50ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohms