ABM8AIG-12.000MHZ-4-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM8AIG-12.000MHZ-4-T
ABM8AIG-12.000MHZ-4-T
型号
ABM8AIG-12.000MHZ-4-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
数据表
ABM8AIG-12.000MHZ-4-T.pdf
分类
水晶
交付服务
ABM8AIG-12.000MHZ-4-T
内容 *
    ABM8AIG-12.000MHZ-4-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM8AIG
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    RatingsAEC-Q200
    Frequency12 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±100ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms