ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T
ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T
型号
ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T
描述
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
数据表
ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T.pdf
交付服务
ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T
内容 *
    ABM8-27.120MHZ-10-B1U-T 规格
    Ratings-
    Frequency27.12 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±10ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohms