ABM3-24.000MHZ-B4Y-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM3-24.000MHZ-B4Y-T
ABM3-24.000MHZ-B4Y-T
型号
ABM3-24.000MHZ-B4Y-T
描述
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
数据表
ABM3-24.000MHZ-B4Y-T.pdf
交付服务
ABM3-24.000MHZ-B4Y-T
内容 *
    ABM3-24.000MHZ-B4Y-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM3
    Ratings-
    Frequency24 MHz
    Operating ModeFundamental
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohms