ABM11W-27.1200MHZ-4-B1U-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM11W-27.1200MHZ-4-B1U-T3
ABM11W-27.1200MHZ-4-B1U-T3
型号
ABM11W-27.1200MHZ-4-B1U-T3
描述
CRYSTAL 27.1200MHZ 4PF SMD
数据表
ABM11W-27.1200MHZ-4-B1U-T3.pdf
交付服务
ABM11W-27.1200MHZ-4-B1U-T3
内容 *
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM11W
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency27.12 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance4pF
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Frequency Stability±10ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.020" (0.50mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms