ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T
ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T
型号
ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
数据表
ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T.pdf
分类
水晶
交付服务
ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T
内容 *
    ABM11AIG-24.000MHZ-2Z-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM11AIG
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    RatingsAEC-Q200
    Frequency24 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.022" (0.55mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms