ABM10W-48.0000MHZ-6-K1Z-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM10W-48.0000MHZ-6-K1Z-T3
ABM10W-48.0000MHZ-6-K1Z-T3
型号
ABM10W-48.0000MHZ-6-K1Z-T3
描述
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
数据表
ABM10W-48.0000MHZ-6-K1Z-T3.pdf
交付服务
ABM10W-48.0000MHZ-6-K1Z-T3
内容 *
    Ratings-
    Frequency48 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance6pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms