ABM10W-38.4000MHZ-7-D1X-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM10W-38.4000MHZ-7-D1X-T3
ABM10W-38.4000MHZ-7-D1X-T3
型号
ABM10W-38.4000MHZ-7-D1X-T3
描述
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
数据表
ABM10W-38.4000MHZ-7-D1X-T3.pdf
交付服务
ABM10W-38.4000MHZ-7-D1X-T3
内容 *
    Ratings-
    Frequency38.4 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance7pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms