ABM10W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM10W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
ABM10W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
型号
ABM10W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
数据表
ABM10W-32.0000MHZ-8-D1X-T3.pdf
分类
水晶
交付服务
ABM10W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
内容 *
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM10W
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency32 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance8pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms