ABM10W-19.2000MHZ-4-B1U-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM10W-19.2000MHZ-4-B1U-T3
ABM10W-19.2000MHZ-4-B1U-T3
型号
ABM10W-19.2000MHZ-4-B1U-T3
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 19.2000MHZ 4PF SMD
数据表
ABM10W-19.2000MHZ-4-B1U-T3.pdf
分类
水晶
交付服务
ABM10W-19.2000MHZ-4-B1U-T3
内容 *
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM10W
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency19.2 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance4pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±10ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms