ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T
ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T
型号
ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T
描述
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
数据表
ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T.pdf
交付服务
ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T
内容 *
    ABM10AIG-40.000MHZ-2Z-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABM10AIG
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    RatingsAEC-Q200
    Frequency40 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms