ABLS-9.8304MHZ-B4-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABLS-9.8304MHZ-B4-T
ABLS-9.8304MHZ-B4-T
型号
ABLS-9.8304MHZ-B4-T
描述
CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF SMD
数据表
ABLS-9.8304MHZ-B4-T.pdf
交付服务
ABLS-9.8304MHZ-B4-T
内容 *
    ABLS-9.8304MHZ-B4-T 规格
    Ratings-
    Frequency9.8304 MHz
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.165" (4.20mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohms