ABLS-9.216MHZ-20-B-4-Y-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABLS-9.216MHZ-20-B-4-Y-T
ABLS-9.216MHZ-20-B-4-Y-T
型号
ABLS-9.216MHZ-20-B-4-Y-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 9.2160MHZ 20PF SMD
数据表
ABLS-9.216MHZ-20-B-4-Y-T.pdf
分类
水晶
交付服务
ABLS-9.216MHZ-20-B-4-Y-T
内容 *
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABLS
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency9.216 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.165" (4.20mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohms