ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
型号
ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
描述
CRYSTAL 6.7458MHZ 20PF SMD
数据表
ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T.pdf
交付服务
ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
内容 *
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesABLS(RF)
    Ratings-
    Frequency6.7458 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±50ppm
    Height - Seated (Max)0.165" (4.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohms