ABLS-4.096MHZ-20-D-4-H-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABLS-4.096MHZ-20-D-4-H-T
ABLS-4.096MHZ-20-D-4-H-T
型号
ABLS-4.096MHZ-20-D-4-H-T
描述
CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF SMD
数据表
ABLS-4.096MHZ-20-D-4-H-T.pdf
交付服务
ABLS-4.096MHZ-20-D-4-H-T
内容 *
    Ratings-
    Frequency4.096 MHz
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
    Frequency Stability±35ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.165" (4.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)180 Ohms