ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
型号
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
描述
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
数据表
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T.pdf
交付服务
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
内容 *
    ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T 规格
    Ratings-
    Frequency16 MHz
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
    Frequency Stability±35ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.165" (4.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms