ABL-18.432MHZ-B4Y-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABL-18.432MHZ-B4Y-T
ABL-18.432MHZ-B4Y-T
型号
ABL-18.432MHZ-B4Y-T
描述
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF TH
数据表
ABL-18.432MHZ-B4Y-T.pdf
交付服务
ABL-18.432MHZ-B4Y-T
内容 *
    ABL-18.432MHZ-B4Y-T 规格
    Ratings-
    Frequency18.432 MHz
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.138" (3.50mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms