ABL-16.128MHZ-B2
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABL-16.128MHZ-B2
ABL-16.128MHZ-B2
型号
ABL-16.128MHZ-B2
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 16.1280MHZ 18PF TH
数据表
ABL-16.128MHZ-B2.pdf
分类
水晶
交付服务
ABL-16.128MHZ-B2
内容 *
    ABL-16.128MHZ-B2 规格
    PackageBulk
    SeriesABL
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency16.128 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.138" (3.50mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms