ABL-10.000MHZ-B4Y-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
ABL-10.000MHZ-B4Y-T
ABL-10.000MHZ-B4Y-T
型号
ABL-10.000MHZ-B4Y-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
数据表
ABL-10.000MHZ-B4Y-T.pdf
分类
水晶
交付服务
ABL-10.000MHZ-B4Y-T
内容 *
    ABL-10.000MHZ-B4Y-T 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesABL
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency10 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.138" (3.50mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohms