AB26TRQ-32.768KHZ-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
AB26TRQ-32.768KHZ-T
AB26TRQ-32.768KHZ-T
型号
AB26TRQ-32.768KHZ-T
品牌
Abracon LLC
描述
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
数据表
AB26TRQ-32.768KHZ-T.pdf
分类
水晶
交付服务
AB26TRQ-32.768KHZ-T
内容 *
    AB26TRQ-32.768KHZ-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesAB26TRQ
    RoHSRoHS
    TypekHz Crystal (Tuning Fork)
    Ratings-
    Frequency32.768 kHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseCylindrical Can, Radial
    Load Capacitance12.5pF
    Size / Dimension0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
    Frequency Stability-
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.058" (1.48mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 kOhms