830003271B
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
830003271B
830003271B
型号
830003271B
品牌
Würth Elektronik
描述
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 8.1920 MH
数据表
830003271B.pdf
分类
水晶
交付服务
830003271B
内容 *
    830003271B 规格
    PackageBulk
    SeriesHC49/4H
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency8.192 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Operating ModeFundamental
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance30pF
    Size / Dimension0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.161" (4.10mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms