445C25B30M00000
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
445C25B30M00000
445C25B30M00000
型号
445C25B30M00000
品牌
CTS-Frequency Controls
描述
CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD
数据表
445C25B30M00000.pdf
分类
水晶
交付服务
445C25B30M00000
内容 *
    445C25B30M00000 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series445
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency30 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance13pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.053" (1.35mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohms