445A23H25M00000
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
445A23H25M00000
445A23H25M00000
型号
445A23H25M00000
描述
CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD
数据表
445A23H25M00000.pdf
交付服务
445A23H25M00000
内容 *
    445A23H25M00000 规格
    Ratings-
    Frequency25 MHz
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance32pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.053" (1.35mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms