445A22K12M00000
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
445A22K12M00000
445A22K12M00000
型号
445A22K12M00000
品牌
CTS-Frequency Controls
描述
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
数据表
445A22K12M00000.pdf
分类
水晶
交付服务
445A22K12M00000
内容 *
    445A22K12M00000 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series445
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency12 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance8pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.053" (1.35mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohms