SL23EP09ZI-1.pdf
| RoHS | RoHS |
| PLL | Yes with Bypass |
| Output | LVCMOS |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Frequency - Max | 220MHz |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:9 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |