SL23EP08SI-1.pdf
| Package | Tube |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| PLL | Yes with Bypass |
| Type | - |
| Input | Clock |
| Output | LVCMOS |
| Part Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Max | 220MHz |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:9 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |