SL23EP08SC-2.pdf
| RoHS | RoHS |
| PLL | Yes with Bypass |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Max | 220MHz |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:9 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |