844002AGLF.pdf
| Package | Tube |
| RoHS | RoHS |
| PLL | Yes with Bypass |
| Type | Frequency Synthesizer |
| Input | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Frequency - Max | 226.66MHz |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |