TNPW25126K81BEEG
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器
TNPW25126K81BEEG
TNPW25126K81BEEG
型号
TNPW25126K81BEEG
品牌
Vishay Dale
描述
RES 6.81K OHM 0.1% 1/2W 2512
数据表
TNPW25126K81BEEG.pdf
分类
片式电阻器
交付服务
TNPW25126K81BEEG
内容 *
    TNPW25126K81BEEG 规格
    SeriesTNPW e3
    Part StatusActive
    Resistance6.81 kOhms
    Tolerance±0.1%
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    CompositionThin Film
    FeaturesMoisture Resistant
    Temperature Coefficient±25ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Ratings-
    Supplier Device Package2512
    Size / Dimension0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
    Height - Seated (Max)0.030" (0.75mm)