TNPW201013K3BEEY
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器
TNPW201013K3BEEY
TNPW201013K3BEEY
型号
TNPW201013K3BEEY
品牌
Vishay Dale
描述
RES 13.3K OHM 0.1% 2/5W 2010
数据表
TNPW201013K3BEEY.pdf
分类
片式电阻器
交付服务
TNPW201013K3BEEY
内容 *
    TNPW201013K3BEEY 规格
    SeriesTNPW e3
    Part StatusActive
    Resistance13.3 kOhms
    Tolerance±0.1%
    Power (Watts)0.4W, 2/5W
    CompositionThin Film
    FeaturesMoisture Resistant
    Temperature Coefficient±25ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Package / Case2010 (5025 Metric)
    Ratings-
    Supplier Device Package2010
    Size / Dimension0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)0.030" (0.75mm)