MMP200FRF75R
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器
MMP200FRF75R
MMP200FRF75R
型号
MMP200FRF75R
描述
RES SMD 75 OHM 1% 2W MELF
数据表
MMP200FRF75R.pdf
交付服务
MMP200FRF75R
内容 *
    MMP200FRF75R 规格
    SeriesMMP
    Part StatusActive
    Resistance75 Ohms
    Tolerance±1%
    Power (Watts)2W
    CompositionMetal Film
    Features-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package
    Size / Dimension0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)