9T12062A9532FBHFT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器
9T12062A9532FBHFT
9T12062A9532FBHFT
型号
9T12062A9532FBHFT
描述
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/8W 1206
数据表
9T12062A9532FBHFT.pdf
交付服务
9T12062A9532FBHFT
内容 *
    9T12062A9532FBHFT 规格
    SeriesRT
    Part StatusObsolete
    Resistance95.3 kOhms
    Tolerance±1%
    Power (Watts)0.125W, 1/8W
    CompositionThin Film
    Features-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package1206
    Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)