9T04021A30R1DBHF3
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器
9T04021A30R1DBHF3
9T04021A30R1DBHF3
型号
9T04021A30R1DBHF3
描述
RES SMD 30.1 OHM 0.5% 1/16W 0402
数据表
9T04021A30R1DBHF3.pdf
交付服务
9T04021A30R1DBHF3
内容 *
    9T04021A30R1DBHF3 规格
    SeriesRT
    Part StatusObsolete
    Resistance30.1 Ohms
    Tolerance±0.5%
    Power (Watts)0.063W, 1/16W
    CompositionThin Film
    Features-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package402
    Size / Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Height - Seated (Max)0.014" (0.35mm)