TLR3A20KR003FTDG
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
TLR3A20KR003FTDG
TLR3A20KR003FTDG
型号
TLR3A20KR003FTDG
描述
RES 0.003 OHM 1% 2W 2512
数据表
TLR3A20KR003FTDG.pdf
交付服务
TLR3A20KR003FTDG
内容 *
    TLR3A20KR003FTDG 规格
    FeaturesCurrent Sense
    Tolerance±1%
    Resistance3 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 170°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2512
    Temperature Coefficient±150ppm/°C