TDH50H100RFE-TR
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
TDH50H100RFE-TR
TDH50H100RFE-TR
型号
TDH50H100RFE-TR
品牌
Ohmite
描述
TO-263 HEATSINKABLE THICK FILM R
数据表
TDH50H100RFE-TR.pdf
分类
片式电阻器-表面安装
交付服务
TDH50H100RFE-TR
内容 *
    TDH50H100RFE-TR 规格
    SeriesTDH50
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesNon-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance100 Ohms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)50W
    Package / CaseTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
    Size / Dimension0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
    Height - Seated (Max)0.185" (4.70mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C