TDH35H1R00JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
TDH35H1R00JE
TDH35H1R00JE
型号
TDH35H1R00JE
品牌
Ohmite
描述
RES 1 OHM 5% 35W DPAK
数据表
TDH35H1R00JE.pdf
分类
片式电阻器-表面安装
交付服务
TDH35H1R00JE
内容 *
    TDH35H1R00JE 规格
    SeriesTDH35
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±5%
    Resistance1 Ohms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)35W
    Package / CaseTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
    Size / Dimension0.398" L x 0.339" W (10.10mm x 8.60mm)
    Height - Seated (Max)0.185" (4.70mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageDPAK
    Temperature Coefficient±300ppm/°C