SMV1W330KJT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
SMV1W330KJT
SMV1W330KJT
型号
SMV1W330KJT
品牌
TE Connectivity Passive Product
描述
SMV 1W 330K 5%
数据表
SMV1W330KJT.pdf
分类
片式电阻器-表面安装
交付服务
SMV1W330KJT
内容 *
    SMV1W330KJT 规格
    SeriesSMV
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesAnti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance330 kOhms
    CompositionMetal Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2616 (6740 Metric), J-Lead
    Size / Dimension0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
    Height - Seated (Max)0.152" (3.85mm)
    Operating Temperature-65°C ~ 200°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageSMD
    Temperature Coefficient±200ppm/°C