RW3R5EAR020JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
RW3R5EAR020JE
RW3R5EAR020JE
型号
RW3R5EAR020JE
描述
RES SMD 20M OHM 5% 3.5W J LEAD
数据表
RW3R5EAR020JE.pdf
交付服务
RW3R5EAR020JE
内容 *
    RW3R5EAR020JE 规格
    Ratings-
    FeaturesCurrent Sense
    Tolerance±5%
    Resistance20 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3.5W
    Package / Case8127 J-Lead
    Size / Dimension0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
    Height - Seated (Max)0.278" (7.06mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C