RW3R5EA4R00FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
RW3R5EA4R00FE
RW3R5EA4R00FE
型号
RW3R5EA4R00FE
描述
RES 4 OHM 1% 3W 8127
数据表
RW3R5EA4R00FE.pdf
交付服务
RW3R5EA4R00FE
内容 *
    RW3R5EA4R00FE 规格
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±1%
    Resistance4 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / Case8127 J-Lead
    Size / Dimension0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
    Height - Seated (Max)0.278" (7.06mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package8127
    Temperature Coefficient±50ppm/°C