RW2S0DA1R00JET
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
RW2S0DA1R00JET
RW2S0DA1R00JET
型号
RW2S0DA1R00JET
描述
RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
数据表
RW2S0DA1R00JET.pdf
交付服务
RW2S0DA1R00JET
内容 *
    RW2S0DA1R00JET 规格
    FeaturesCurrent Sense
    Tolerance±5%
    Resistance1 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case4524 J-Lead
    Size / Dimension0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
    Height - Seated (Max)0.231" (5.87mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageSMD J-Lead, Pedestal
    Temperature Coefficient±50ppm/°C