RW2S0CBR220JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
RW2S0CBR220JE
RW2S0CBR220JE
型号
RW2S0CBR220JE
描述
RES SMD 220M OHM 5% 2W J LEAD
数据表
RW2S0CBR220JE.pdf
交付服务
RW2S0CBR220JE
内容 *
    RW2S0CBR220JE 规格
    FeaturesCurrent Sense
    Tolerance±5%
    Resistance220 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case4122 J-Lead
    Size / Dimension0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
    Height - Seated (Max)0.227" (5.77mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageSMD J-Lead, Pedestal
    Temperature Coefficient±90ppm/°C